MALWINA

Nazywam się Malwina Żyrek i jestem właścicielem firmy THE BAY EDUCATION Malwina Żyrek, ale przede wszystkim nauczycielem lub jak inni wolą --lektorem języka angielskiego w THE BAY.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (studia magisterskie). Tytuł licencjata uzyskałam z kolei na Uniwersytecie Adama Mickiewicz w Poznaniu po 3-letnim kształceniu na wydziale zamiejscowym uczelni- na Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Doświadczenie w nauczaniu języka zdobyłam ucząc na Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, w szkole podstawowej i gimnazjum przy Bydgoskim Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bydgoszczy i szkołach językowych. Ukończyłam również kursy dotyczące psychologii oraz teorii nauczania. Z racji, że jest ich całkiem sporo, a nie uważam, że kluczem do efektywnego kształcenia innych jest odbycie miliona kursów, zainteresowanych zapraszam na mój profil na portalu LINKEDIN: https://www.linkedin.com/in/malwina-%C5%BCyrek-04458783/

Chociaż oba stopnie studiów ukończyłam z oceną bardzo dobrą, wbrew pozorom nie jestem wierną czytelniczką Szekspira, miłośniczką Rodziny Królewskiej, ani fanką polityki Stanów Zjednoczonych.

Co zatem pasjonuje mnie w języku angielskim? To samo co Ciebie!

Dlaczego chcesz się uczyć języka?

Czy nie dlatego, że chciałbyś podróżować i swobodnie się komunikować z obcokrajowcami, a także w biznesie, oglądać w oryginale nowe odcinki kolejnego serialu na Netflixie lub rozumieć teksty ulubionych piosenek? W skrócie- czy nie dlatego, by spełniać marzenia?

Dzięki znajomości języka angielskiego poznałam cudownych ludzi, odwiedziłam zjawiskowe miejsca, zrozumiałam teksty najpiękniejszych piosenek. Te malowniczo pasjonujące doświadczenia stworzyły właśnie THE BAY.

The Bay jest miejscem dla osób, które chcą spełniać marzenia, a w drodze ku ich realizacji dobrze się bawić. W szkole realizujemy podręczniki National Geographic Learning bogate w autentyczne materiały. Nauka nigdy więcej nie kojarzy się z nudą, a z ciekawością poznawania świata, przyjemnością i zabawą!

Nasza nauka to nie tylko podręczniki. Efektywnie pracujemy nad komunikacją- przede wszystkim nad rozmową Poza tym, gramy w gry planszowe, które stymulują nie tylko rozmowy i uczą nowego słownictwa, ale także rozwijają umiejętności społeczne, czy wyobraźnię.

EWELINA

 

Nazywam się Ewelina Adamska i jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wykształcenie filologiczne zaprowadziło mnie do przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum i szkół językowych. Dziś znajdziecie mnie jednak w THE BAY.

 

Na zajęciach dla każdej z grup wiekowych staję się kimś innym. W grupie najmłodszych dzieci przenoszę się do ich świata, pamiętając o ciekawości maluchów i potrzebie ruchu. Wspólne śpiewanie piosenek ćwiczy pamięć, oglądanie lub czytanie bajek kształtuje wyobraźnię, natomiast gry i zabawy sprawiają radość uczenia się. Każda minuta lekcji to dla mnie inspiracja, stymulacja zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych do wypowiedzi w języku angielskim, zachęcanie do twórczego myślenia i stawiania sobie określonych celów. Pozwalam na samodzielność, wspieram i motywuję do działania, by na koniec pochwalić za wysiłek i zobaczyć rezultaty.

Podczas zajęć ważną rolę odgrywa energia, zaangażowanie oraz uśmiech, których mi nie brakuje. Przekazuję swoją wiedzę najlepiej jak potrafię i mam nadzieję, że każdy z osobna nie tylko uczy się, ale też poszerza swoje horyzonty, realizuje się i chce wiedzieć więcej.

Język angielski to nie tylko moja praca – to moja pasja, spełnianie marzeń m.in. poprzez podróżowanie i umiejętność porozumienia się z obcokrajowcami. Dzięki znajomości języka rozumiem również teksty piosenek, oglądam i rozumiem filmy oraz seriale w języku angielskim.

 

Nie wyobrażam sobie, aby robić coś innego i wciąż sobie powtarzam „Rób to, co kochasz, kochaj to, co robisz!”

krzysztof

 

Nazywam się Krzysztof Michałowski i jestem anglistą. Jednocześnie studiuję psychologię. Z angielskim miałem do czynienie już od wczesnych lat szkolnych. Od wielu lat interesuję się wszystkim, co związane z językiem angielskim, zaczynając od historii krajów anglojęzycznych aż po angielskie rozgrywki piłki nożnej.

W czasie lekcji staram się poznać uczniów, ich zainteresowania, tak, aby w czasie spotkań aktywnie do nich nawiązywać . Lubię dobrą zabawę i systematyczną naukę, co wbrew pozorom bardzo łatwo jest połączyć. W czasie nauki skupiam się na praktycznych aspektach, które później przydają się podczas realnych sytuacji.

Uwielbiam też kulturę brytyjską i amerykańską, lubię się do niej odnosić, bo rozumiejąc kulturowe i historyczne uwarunkowania, dużo łatwiej jest zrozumieć język

DOMINIKA

 

Nazywam się Dominika Samsin i jestem studentką filologii angielskiej oraz turystyki i rekreacji. Szkole The Bay towarzyszę już od wczesnych początków, kiedy to narodził się sam pomysł jej powstania. Od marca tego roku oficjalnie zostałam  częścią zespołu.

Moja przygoda z językiem angielskim zaczęła się już od wczesnych lat szkolnych, kiedy to regularnie byłam posyłana na zajęcia pozalekcyjne. Z biegiem czasu, nauka sama w sobie przerodziła się w pasję oraz formę spędzania czasu wolnego dającą mi ogromną satysfakcje.

Angielski pokochałam za to, że ułatwił mi poznawanie świata, innych ludzi a także kultur albowiem jest pewnego rodzaju drzwiami do niezliczonej liczby możliwości jakie czekają na nas na każdym kroku.

Proces kształcenia się w dziedzinie języka angielskiego porównuję do odbywania podróży w której zwiedzamy najróżniejsze zakątki Ziemi, uczymy się o nich, a także o ludziach i ich historiach które sprawiają, iż te miejsca stają się niezwykłe.

Moją misją i ambicją docelową jest stanie się przewodnikiem podczas czarującej wycieczki jaką jest nauka języka angielskiego.

BARTEK

Nazywam się Bartosz Wojtinek. Jestem studentem lingwistyki stosowanej z językiem angielskim i niemieckim. Uwielbiam oglądać filmy i poznawać obce kultury, szczególnie te anglojęzyczne. W czasie nauki stawiam na pracę z „żywym językiem” i praktycznym jego wykorzystaniem, czyli staram się więcej rozmawiać, aniżeli pisać. Podczas wszystkich zajęć staram się zaangażować całego siebie, żeby każda lekcja była otulona przede wszystkim porządną dawką przydatnej wiedzy, ale i odrobiną humoru oraz zabawy (bo i przez zabawę można się uczyć!). Moją miłością do języka angielskiego chcę zarazić każdego, z kim spotkam się w The Bay.